PVV wil debat over de uitruil tussen De Mos, Van Tongeren en Revis
Om haar nota duurzaamheid door te kunnen drukken ging van Tongeren (GL) akkoord met een uitruil van Plopsaland voor een Polenhotel in Moerwijk gesteund door Revis (VVD)
Zie ook
CDA en PvdA coup om terug in het college te komen.
Marnix Norder (PvdA) was toentertijd al fel tegen een Polenhotel.
De grootste aanhang van die PvdA bestond toen nog uit kansenparels.
Als Nederlanders worden getreiterd in de kansenwijken accepteren ze dit gelaten en doen ze niks terug.
Straks heb je hele horden hardwerkende Polen in de kansenwijken.
Wat doen die als ze getreiterd worden door kansenschorriemorrie?
Juist, er op los slaan!!
Dat betekent het einde van het geweldsmonopolie van die relatief kleine groep prachtwijk-kansenbewoners, die geweld propageert.
Die groepen moesten, koste wat kost, uit elkaar worden gehouden
Meer…

Helaas hebben ze het in die wijken niet goed begrepen.
Zie die wijken maar als vijvers.
En in die vijvers zwemmen al die vissen met iets heel belangrijks in hun bek.
Een stemkaart?
En eens in de vier jaar dalen die politici uit hun ivoren toren af naar dat plebs in die vijvers met een hengeltje om zoveel mogelijk stemkaarten op te vissen.
En dacht je nu heus dat het ze te doen was om jou een goede opleiding te geven, zodat je later met een goed salaris in een Vinex wijk kan gaan wonen met je gezin?
Dan komen ze 4 jaar later naar die vijvers en dan zijn ze leeg.
Begrijp je het nou een beetje?